PHU  WALDI – Producent Pawilonów Biurowych, Modułowych z Płyty Warstwowej

Aktualności

Montaż pawilonu

Data dodania: 19 / 05 / 2019

Montaż pawilonu nie wymaga fundamentów więc istnieje możliwość szybkiej rozbudowy obiektu, a także możliwość przeniesienia w inne miejsce. Obiekty wykonane z płyty warstwowej są bardzo dobrym izolatorem cieplnym.

Cena pawilonu zależy od Państwa potrzeb.

Data dodania: 17 / 05 / 2019

Cena pawilonu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta, uwarunkowana jest przede wszystkim stolarką okienną wykonaną z PCV lub aluminium często w pawilonach biurowych czy też handlowych stosuje się przeszklenia całej ściany frontowej na cenę wpływa także zastosowanie elementów wykończeniowych o różnych kształtach. Kolorystyka obróbek oraz kolor ścian zależna jest od upodobań klienta.

Realizacja zamówienia

Data dodania: 13 / 05 / 2019

Realizację zlecenia rozpoczynamy od zamówienie płyt warstwowych o odpowiednich wymiarach, kolorystyce oraz wymaganych projektem parametrach termoizolacyjnych.

Równocześnie przygotowywana jest konstrukcja stalowa o odpowiednich parametrach nośnych i dostosowanych do wymiarów pawilonu handlowego. Przygotowaniem stolarki okiennej i drzwiowej zajmuje się firma specjalizująca się w produkcji tego typu produktów.

Pozostałe elementy potrzebne do montażu takiego obiektu są przygotowywane przez ekipę monterów zgodnie z zapotrzebowaniem materiałowym.