pl en
Producent pawilonów biurowych, kontenery handlowe, biurowe |  PHU  WALDI

O FIRMIE

O nas

Firma Waldi istnieje w branży budowlanej ponad 20 lat. Specjalizujemy się produkcją obiektów w technologii lekkiej zabudowy, dla każdego rodzaju przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdą Państwo pawilony handlowe, biurowe, gastronomiczne, kioski, garaże, portiernie, stróżówki, warsztaty, zaplecza, magazyny czy przystanki. Nasze obiekty wykonane są z konstrukcji stalowej oraz płyty warstwowej o rdzeniu styropianowym lub poliuretanowym. Pawilony nie wymagają fundamentów co daje możliwość ich przeniesienia lub dalszej rozbudowy. Cechuje je prestiżowy wygląd i unikalna kolorystyka, która przyciąga wzrok klientów i buduje wizerunek naszych przedsiębiorstw.

Warto zdecydować się na obiekty z płyty warstwowej!

Oferujemy fachowe doradztwo, kompleksowe usługi, maksymalne zainteresowanie i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta co daje 100% zadowolenia. Co więcej, pawilony są bardzo dobrym izolatorem ciepła, dzięki czemu zachowują właściwości energooszczędne. Wykorzystujemy ogromne doświadczenie aby uzyskać najwyższą jakość, a wszystkie obiekty wykonane są przez należytych fachowców, pasjonatów. Zamówienia realizujemy od fazy projektowej przez montaż instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, wyposażenie pomieszczeń sanitarnych, transport po montaż obiektu.

Zalety pawilonów modułowych

Z roku na rok zauważamy, że pawilony modułowe cieszą się coraz większym uznaniem. Docenia się je za funkcjonalność, estetykę wykonania i możliwości w zakresie marketingu (szklane witryny, opcja zastosowania odpowiednich elementów dekoracyjnych, które sprawią, że nasz pawilon będzie się wyróżniał). Pawilon biurowy, stawiany na terenie firmy, jest miejscem, w którym każdy Klient poczuje się dobrze i komfortowo. Stanowi też wizytówkę przedsiębiorstwa, gdyż jego wnętrze praktycznie nie różni się od pomieszczeń w tradycyjnych biurowcach. Jako producent pawilonów biurowych dokładamy wszelkich starań, by stawiane przez nas obiekty były odpowiednio dobrze skonstruowane, ale też estetycznie wykończone. Tak przygotowane kontenery mogą służyć też do innych celów, zwłaszcza handlowych i usługowych. Nasze pawilony z płyty warstwowej są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, zapewniają też prawidłową izolację termiczną. Jako producent pawilonów funkcjonujemy na rynku już od kilkunastu lat, co pozwala nam sądzić, że jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania i doskonale znającym się na tej profesji. Zapraszamy do współpracy!

Nasi partnerzy