pl en
Producent pawilonów biurowych, kontenery handlowe, biurowe |  PHU  WALDI

Aktualności

Pawilon gastronomiczny na plaży

Mieliśmy przyjemność wyprodukować oraz zamontować nasz nowy pawilon gastronomiczny na pomorzu. Dzięki niemu możecie cieszyć się Państwo pysznym jedzeniem przy samym morzu. Serdecznie zapraszamy na plażę w Mrzeżynie.

Montaż pawilonu

Montaż pawilonu nie wymaga fundamentów więc istnieje możliwość szybkiej rozbudowy obiektu, a także możliwość przeniesienia w inne miejsce. Obiekty wykonane z płyty warstwowej są bardzo dobrym izolatorem cieplnym.

Cena pawilonu zależy od Państwa potrzeb.

Cena pawilonu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta, uwarunkowana jest przede wszystkim stolarką okienną wykonaną z PCV lub aluminium często w pawilonach biurowych czy też handlowych stosuje się przeszklenia całej ściany frontowej na cenę wpływa także zastosowanie elementów wykończeniowych o różnych kształtach. Kolorystyka obróbek oraz kolor ścian zależna jest od upodobań klienta.

Realizacja zamówienia

Realizację zlecenia rozpoczynamy od zamówienie płyt warstwowych o odpowiednich wymiarach, kolorystyce oraz wymaganych projektem parametrach termoizolacyjnych.

Równocześnie przygotowywana jest konstrukcja stalowa o odpowiednich parametrach nośnych i dostosowanych do wymiarów pawilonu handlowego. Przygotowaniem stolarki okiennej i drzwiowej zajmuje się firma specjalizująca się w produkcji tego typu produktów.

Pozostałe elementy potrzebne do montażu takiego obiektu są przygotowywane przez ekipę monterów zgodnie z zapotrzebowaniem materiałowym.