pl en
Producent pawilonów biurowych, kontenery handlowe, biurowe |  PHU  WALDI

Nasza oferta

Pawilony
Handlowe

Zalety pawilonów handlowych

Stawiane przez nas kontenery handlowe wyróżniają się doskonałą jakością. Są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a zatem raz poczyniona inwestycja sprawdza się przez lata. W perspektywie wymaga mniejszych nakładów finansowych niż wynajem pomieszczenia w tradycyjnym budownictwie. Jako producent pawilonów handlowych funkcjonujemy na rynku już od kilkunastu lat.

Pawilony
Biurowe

Zalety pawilonów biurowych

Pawilony biurowe znajdują swoje zastosowanie jako biura sprzedaży mieszkań czy biura deweloperów budowlanych gdyż z łatwością można je przenieść w inną lokalizację. W pełni odnajdują się jako reprezentatywna część firmy z uwagi na estetyczny i nowoczesny wygląd oraz unikalne rozwiązania techniczne. Pawilony biurowe produkowane są w technologii lekkiej zabudowy.

Pawilony
Gastronomiczne

Czym jest pawilon gastronomiczny?

W przestrzeni miejskiej dziś niejednokrotnie można spotkać modułowy pawilon gastronomiczny. Jest on doskonałą alternatywą dla budynków na stałe osadzonych w gruncie. Ma ciekawą konstrukcję i przyciąga wzrok. Sam w sobie stanowi reklamę przedsiębiorstwa. Pawilony gastronomiczne, których jesteśmy producentem, są idealne dla małych i dużych firm.

Garaże z płyt
Warstwowych

Garaże na każdy pojazd

W ofercie naszej firmy znajdują się solidne garaże z płyt warstwowych. Wykonujemy je dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Mogą mieć nie tylko jedno lub dwa stanowiska, a nawet kilkanaście bądź kilkadziesiąt! Staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Klientów. Garaże z płyty obornickiej przez nas stawiane chronią pojazd przed warunkami atmosferycznymi, ale też zapewniają właściwą izolację termiczną.


Portiernie

Zalety naszych portierni

Portiernie są to najczęściej obiekty o małym metrażu, które wykorzystywane są jako stróżówki przez pracowników ochrony. W większości przypadków są to kontenery, które po wyprodukowaniu w całości dostarczamy do klienta i od razu są gotowe do użytku. Dzięki technologii lekkiej zabudowy i samonośnej podłogi nie ma najmniejszego problemu aby przenieść je w inne miejsce.

Pawilony
Wizualizacje

Projektujemy wizualizacje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami graficznymi, oferowanych przez nas pawilonów.